کرم اکسیدان (Coactivator) – Alterego - آلترگو
15526
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15526,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

کرم اکسیدان (Coactivator)

About This Project

کرم اکسیدان (Coactivator)

تکنولوژی:

  • اکسیداسیون رنگ باعث تغییر در ساختار مو و فیبر داخلی مو می شود.
  • سیستم تحویل کراتین برای خنثی کردن بافت آسیب دیده در دو سطح عمل می کند، تحویل رنگدانه‌های رنگ ریز و مواد گرانت‌های بازسازی کننده به پوست سر و احیای کراتین و مواد پروتئینی سازنده برای تقویت و تجدید ساخت شبکه درونی.

عملکرد درونی:

سیستم تحویل کراتین رطوبت پوست سر را افزایش می دهد تا از این طریق فیبر و رنگ مو را محافظت کرده و دوام رنگ را تضمین کند.

عملکرد برونی:

عملکرد آرایشی درجه آسیب به کوتیکل‌ها را به حداقل می‌رساند، این عملکرد از رطوبت و صافی بافت خارجی مو محافظت می کند.

عملکرد کلی:

ترگیل (با اسم علمی گارسینی انبه‌ای): خواص بسیار قوی آنتی اکسیدانی آن در مواجهه با عوامل اکسید کننده خارجی و تشکیل رادیکال‌های آزاد کمک می‌کنند تا نتیجه آن رنگی بادوام تر، تندتر و متعادل‌تر شود.

 

سیستم تحویل کراتین 3 مزیت کلیدی را تضمین می کند:

  • دوام حداکثری رنگ: عملکرد بازسازی کننده و ترمیمی کراتین پروتئین بر ساختار درونی مو، چسبندگی فوق‌العاده رنگدانه‌های ریز رنگ را آسان می‌کند.
  • درخشندگی: ترکیب روغن‌های مغذی، لایه‌ای محافظ در اطراف کوتیکل‌ها می‌سازد که نتیجه آن انعکاس بهتر و ساده‌تر و درخشش باور نکردنی سایه‌هاست.
  • عملکرد ضد پیری: قدرت بالای آنتی اکسیدانی ترگیل (با نام علمی گارسینی انبه‌ای) در مبارزه با تشکیل رادیکال‌های آزاد، بسیار موثر است.

مواد تشکیل دهنده فعال:

هر یک از مواد تشکیل دهنده انتخاب شده در همکاری با دیگری کار می‌کند تا تاثیر آرایشی خارجی را به حداکثر برساند و فیبر درونی را بازسازی کند و نیز بر تمام ساختار مو موثر باشد.

پدیده جدید در ساختار اکسیدان کرم استوار بر 3 اصل است:

  • تخصصی درمانی
  • محافظ ساقه و پیاز مو
  • حداقل جذب از پوست سر

فرمولاسیون کرمی این اکسیدان غنی شده به عوامل کاتیونی، نرم کننده، تقویت کننده و حفظ سلامتی ساقه آسیب دیده مو، ضد حساسیت پوست، ترکیب سریع و یکنواخت رنگ مو و دکلره حاوی تثبیت کننده رنگ مو، حاوی کارسبنیا مانگوست و سیلک پروتئین، آنتی اکسیدان قوی جهت ایجاد درخشش، نرمی، لطافت و تقویت ساقه مو.

طریقه مصرف:

به اندازه مشخص به عنوان اکسید کننده با رنگ مو، پودر دکلره و کرم دکلره مخلوط شود.

Category
HAIR