سرم پرپشت کننده مو(b.toxKARE) – Alterego - آلترگو
15586
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15586,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

سرم پرپشت کننده مو(b.toxKARE)

About This Project

سرم پرپشت کننده مو(b.toxKARE)

  • Lifting Serum
  • سرم 20 × 10 میلی لیتر
  • درمان برای پرپشت کردن مو
  • مرحله اول: شامپوی آماده کننده 20 تا 25 میلی لیتر در هر بار‌استفاده.
  • مرحله دوم: سرم مو 10 میلی لیتر برای موهای کوتاه و متوسط 20 میلی لیتر برای موهای متوسط رو به بلند.
  • مرحله سوم: کرم حالت دهنده 25 تا 30 میلی لیتر در هر بار‌استفاده.

این محصول ارزشمند برای پرپشت کردن مو فرموله شده است. محصول فوق موها را بازسازی و تقویت کرده و موها را مجدداً پر می‌کند و انعطاف، قدرت، نرمی و درخشندگی را به مو می‌بخشد. اسید هیالورونیک به موها آبرسانی کرده و آنها را نرم می‌کند. با همراهی کلاژن و کراتین فیبر مو را تقویت کرده و باعث ایجاد انعطاف و درخشش در مو می‌شود. موها نرم به نظر خواهند‌رسید.

طریقه مصرف:

با سرنگ مخصوص، برای موهای کوتاه و متوسط 10 میلی لیتر و برای موهای متوسط رو به بلند 20 میلی لیتر اندازی گیری کنید. محصول را قسمت به قسمت بر روی ساقه موها استفاده نمایید و آن را بر روی مو ماساژ دهید تا محصول در عمق فیبر مو نفوذ کند. به مدت 15 دقیقه اجازه دهید روی سر و تحت گرما باقی بماند (البته منظور از گرما سشوار کلاهی نیست) و یا اینکه سر را با کلاه پلاستیکی بپوشانید. پس از گذشت 15 دقیقه، موها را نشویید و تنها از کرم حالت دهنده استفاده نموده و طبق دستورالعمل‌های ارائه شده پیش بروید.

Category
B.TOXKARE